Ponuda za kandidate

Kandidati, kreirajte potpuno BESPLATNO vaš CV i otvorite vrata novim poslovnim prilikama konkurisanjem na veliki broj oglasa za posao koje Vam nudimo.

Za kandidate

Ponuda za poslodavce

Poslodavci, postavite potpuno BESPLATAN konkurs za slobodno radno mesto na našem sajtu i mi ćemo Vam pomoći da pronađete idealnog kandidata za Vaš posao.

Za poslodavce

Podaci o poslodavcu

Sezonski poslovi na Hrvatskom primoriju

Opis posla i obaveze radnika na radnom mestu

Ova stranica je informativnog karaktera a ne konkretna ponuda za zaposlenje i ima za cilj da približi realne uslove života, rada i boravka zainteresovanim kandidatima za ovaj program. Svaka konkretna ponuda sa tačno naznačenim svim uslovima biće posebno istaknuta ili ponuđena izabranim kandidatima.

Zbog olakšanog dobijanja radnih i boravišnih dozvola za sezonske poslove na hrvatskom primorju od ove godine, agencija za zapošljavanje Agava je u mogućnostima da radnicima iz Srbije ponudi veliki broj ugostiteljski poslova za rad kod naših starih poslodavaca u restoranima i ugostiteljskim objektima širom hrvatskog primorja a pre svega u Istri ( Rovinj, Pula, Poreč, Vrsar, Novigrad, Medulin... )

Ovaj program je namenjen ljudima od 18 do 65 godina starosti.
Dužina boravka je od 3 do 6 meseci a odvija se tokom leta. Poslovi na kojima će ljudi raditi i za koje će biti plaćeni, su vrlo različiti a shodno sopstvenim kvalifikacijama i sposobnostima.

VRSTE POSLOVA (Spisak najcešćih, mogućih poslova):

· Kuvar-ica,

· Konobar-ica,

· Pomoćna radnica u kuhinji,

· Roštilj majstor,

· Pizza jolo,

· Barmen,

· Sobarica u hotelu,

· Trgovac,

· Radnik u kafeteriji,

· Uređivač zemljišta,

· Prodavac u maloprodaji.

LOKACIJE POSLOVA
Poslovi su locirani u letovalištima, odmaralištima i turističkim centrima u Istri.
Svi poslovi koje nudimo su poslovi koji nisu obavezno vezani za centar velikih gradova, vec su locirani u turističkim oblastima i na ostrvima. Kako poslodavac bira kandidata a ne obratno, lokacija kao i vrsta posla ce biti određena prilikom samog dobijanja
RADNE PONUDE – UGOVORA.

ZARADA
Kandidat ce biti plaćen u zavisnosti od ponude poslodavca. Ne postoji neko određeno pravilo o visini zarade,no… valja istaći nekoliko vrlo važnih momenata, tj. sledeće:

· Isplata u Hrvatskoj se vrši jednom mesečno,

· Zarada se krece u raspnu od 600 do 2000 evra mesecno.

Kandidat mora poneti dovoljno novca sa sobom za pokriće ličnih troškova tokom prvog meseca boravka i rada.

SMEŠTAJ I ISHRANA
Vrlo je važno istaći da su smeštaj i ishrana obezbeđeni od strane poslodavca, te da su URAČUNATI u cenu programa, tj. da se neće naknadno niti dodatno, naplaćivati.

PIO I ZDRAVSTVENO OSIGURANJE
Sve vreme boravka i rada učesnici programa su pio i zdravstveno osigurani.

POTREBNI USLOVI ZA UKLJUČENJE NA PROGRAM
Pravo učešća na programu imaju ljudi koji ispunjavaju sledeće uslove:

· imaju između 18 i 65 godina starosti,

· poželjno je da govore italijanski, nemački, ruski ili engleski jezik,

· da nisu osuđivani,

· da su zdravi

VAŽNA NAPOMENA
Specifičnost ovog programa se ogleda u činjenici da kandidat ne mora da bude izabran od strane poslodavca a za posao koji je konkurisao. Razumljivo je da će prednost imati oni kandidati koji dokažu da imaju iskustva u odrđenim poslovima.
Podrazumeva se da mi ne možemo da vršimo selekciju kandidata.

Konacan izbor i jedino pravo na isti ima poslodavac.

Detalji posla
Zanimanje Ugostiteljski radnici
Lokacija HRVATSKA
Potreban broj izvršilaca 100
Nivo traženog obrazovanja Osnovna škola
Traženo radno iskustvo DO 1 GODINE
Rok 31.08.2018

Dodatne fotografije
Hot oglasi
Zatvori [x]