Ponuda za kandidate

Kandidati, kreirajte potpuno BESPLATNO vaš CV i otvorite vrata novim poslovnim prilikama konkurisanjem na veliki broj oglasa za posao koje Vam nudimo.

Za kandidate

Ponuda za poslodavce

Poslodavci, postavite potpuno BESPLATAN konkurs za slobodno radno mesto na našem sajtu i mi ćemo Vam pomoći da pronađete idealnog kandidata za Vaš posao.

Za poslodavce

Podaci o poslodavcu

Restoran Istra

Opis posla i obaveze radnika na radnom mestu

Za restoran iz Istre (Hrvatsko primorije) pored same plaže, potražujemo veliki broj ugostiteljskih radnika ( Kuvari-ce, Konobari-ce, Pizza majstore, Roštilj majstore, Servirke, Pomoćne radnice u kuhinji, Spremačice ) od 01.04.2018 godine.

Opis radnog mesta:
- pripremanje, organizovanje i iznošenje hrane i pića,
- zadovoljavanje kvaliteta usluge,
- briga za racionalno korišćenje sirovina, energije i ostalih sredstava,
- čiščenje i održavanje higjene u restoranu i nus prostorijama.

Uslovi:
za traženo radno mesta potrebno je:
- minimalno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama,
- posedovanje bilo kog pasoša od ExYu republika ili neki  od zemalja EU,

- poželjno ali nije neophodno poznavanje nekog od stranih jezika,
- samostalnost pri radu, inovativnost, kreativnost i tačnost,
- sposobnost vođenja situacije u rešavanju konflikta i timski rad.

Nudimo:
- redovnu mesečnu platu:
kuvari-ce: početna plata 1000-1200 eura,
konobari-ce: početna plata 700-1000 eura + bakšiš,
pizzajolo: početna plata 1000 eura,
servirke: početna plata 700 eura,
pomoćne radnice u kuhinji: početna plata 700 eura,
spremačice: početna plata 600 eura,

- smeštaj i ishranu na teret poslodavca
- radno vreme: dogovor.
- uređene uslove rada.
- obavezna prijava i zdravstveno osiguranje

Detalji posla
Zanimanje Svi profili ugostiteljskih radnika
Lokacija Pula, HRVATSKA
Potreban broj izvršilaca 10
Nivo traženog obrazovanja Srednja škola trogodišnja
Traženo radno iskustvo OD 1 DO 3 GODINE
Rok Do popune

Dodatne fotografije
Hot oglasi
Zatvori [x]