Ponuda za kandidate

Kandidati, kreirajte potpuno BESPLATNO vaš CV i otvorite vrata novim poslovnim prilikama konkurisanjem na veliki broj oglasa za posao koje Vam nudimo.

Za kandidate

Ponuda za poslodavce

Poslodavci, postavite potpuno BESPLATAN konkurs za slobodno radno mesto na našem sajtu i mi ćemo Vam pomoći da pronađete idealnog kandidata za Vaš posao.

Za poslodavce

Podaci o poslodavcu

Adecco

Opis posla i obaveze radnika na radnom mestu

Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa koja uključuju: traženje i selekciju, privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada. Radi pružanja usluga jednom od naših klijenata, tražimo motivisane i pouzdane kandidate za poziciju:

Konobar

Slovenija

Uslovi:

  • Puno radno vreme
  • Lokacija: Slovenačko primorje i zimska odmarališta
  • Obezbeđena radna dozvola, minimum jedna godina
  • Obezbeđen smeštaj

Potrebne kvalifikacije:

  • Srednja stručna sprema (poželjno ugostiteljskog usmerenja)
  • Iskustvo na sličnim poslovima
  • Znanje stranog jezika

Opis glavnih zaduženja:

  • Interakcija sa gostima na visokom nivou
  • Posluživanje hrane i pića
  • Odlično poznavanje svih arikala koje restoran nudi
  • Primanje porudžbina i komunikacija sa kuhinjom
  • Održavanje higijene inventara u restoranu
  • Naplaćivanje porudžbina
  • Primenjivanje mere zaštite na radu i sanitarne zaštite

Profil kandidata:

  • Odlične organizacione sposobnosti
  • Ljubaznost i komunikativnost
  • Odgovornost i profesionalnost
  • Analitičnost

Naš klijent nudi dobre uslove rada u dinamičnoj i profesionalnoj sredini

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV na e-mail adresu: nadja.higlboharevic@adecco.com, sa naznakom za poziciju: Konobar

                                                                     ADECCO OUTSOURCING d.o.o.                                                                                Vladimira Popovica 40, 11070 Beograd

                                                                                             www.adecco.com; www.adecco.rs

Detalji posla
Zanimanje Konobar
Lokacija SLOVENIJA
Potreban broj izvršilaca 1
Nivo traženog obrazovanja
Traženo radno iskustvo
Rok Do popune

Dodatne fotografije
Hot oglasi
Zatvori [x]